Tenis dla młodzieży i dorosłych

Tenis dla młodzieży i dorosłych

Profesjonalna i kompleksowa nauka tenisowa dla młodzieży i dorosłych we wszystkich kategoriach wiekowych. Szkolenie na rożnym poziomie sportowym od podstawowego do zaawansowanego. Nauczanie podstawowych elementów techniczno -taktycznych w tenisie ziemnym.
Dbanie o wszechstronny rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej.Szkolenie młodzieży to zajęcia w grupach 3-6 osobowych oraz zajęcia indywidualne dzieci w wieku od 10-18 lat. Szkolenie obejmują naukę oraz doskonalenie gry w tenisa oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Szkółki tenisowe w naszej szkole są znakomitym sposobem na poprawienie sprawności fizycznej oraz aktywne spędzenie wolnego czasu, w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Tenis dla dorosłych to nauka i doskonalenie gry w tenisa prowadzone w atrakcyjnej formie dostosowanej do poziomu umiejętności i formy fizycznej ćwiczących. Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe grupy , koleżeńskie oraz osoby indywidualne. Tenis jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych co za tym idzie- wspaniała zabawa, aktywny wypoczynek, mile spędzony czas.
Nasza szkoła proponuje rodzicom i dzieciom możliwość wspólnej sportowej zabawy i nauki gry w tenisa. W czasach, gdy dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, rodzice długo pracują, jest to jedna z niewielu okazji do aktywnego spędzania czasu razem.

 

Zapraszamy

mkoo          mlodzie1          młodzież333          młodziezzzzzzzzzzzzzz